December

Danielle Brown COM
Dawn Beacom B&F
Jodi Ehrig VCR
Rachel Fallet COM
Scott Hensman (2nd time recipient) COM
Donna Neely COM
Denny Stiles (2nd time recipient) ITS
Kimberly Tyrey (4th time recipient) MMI
Thomas Waples CO

November

Laura Bashus (2nd time recipient) COPH
Jennifer Brock MMI
Kathryn Dybdall COM
Lisa Houdesheldt ERI
Satyanarayana Rachagani COM
Paula Schulz CON
Claire Seybold (2nd time recipient) B&F
Alice Timmons COM
Janice Tompkins (2nd time recipient) SAHP

October

Shantanu Balkundi COM
Robin Black MMI
Timothy Durham COD
Kathryn Hyde (2nd time recipient) COM
Mary Kramer (2nd time recipient) COD
Kevin Marquette COD
Emily Rossman COM
Jaclyn Smith (2nd time recipient) COP
Cody Williams B&F

September

Tami Houdesheldt (2nd time recipient) COM
John Ingraham (2nd time recipient) B&F
Jolene Krueger COM
LuAnn Larson (2nd time recipient) VCR
Elizabeth Lyden (2nd time recipient) COPH
Tammy Molinelli MMI
David Moran (2nd time recipient) COM

August

Jaclyn Knibbe COM
Nicole Krom B&F
Catherine Mello CO
Nichole Nervig COM
Moorthy Palanimuthu Ponnusamy COM
Nicole Lickteig MMI
Lisa Roseland COM
Michael Stanislav (2nd time recipient) ITS
Diane Torrey (3rd time recipient) ERI

July

Pamela Ehmke (2nd time recipient) COPH
Jessica Feilmeier COM
Katherine Jones SAHP
Bryan Katafiasz COM
Nicole Lemm MMI
Michelle Parks (2nd time recipient) COP
Robin Peterson COM
Gerardette Sullivan B&F
Kelly Ziola COM

June

Tammy Anderson COM
Kaye Bataillon MMI
Xiaoying ‘Sharon' Hou COM
Susannah Logsdon AA
Kimberley Morrison COM
Diana Murphy COM
Pamela Welch (2nd time recipient) VCR
Danielle Wilson-Baxter CON
Eric White (2nd time recipient) B&F

May

Paul Becker (2nd time recipient) COM
Daniel Brick (2nd time recipient) COM
Corinn Grabow ERI
Andrew LeDoux B&F
Nancy Meier CON
Greg Prorok (2nd time recipient) COM
Bobby Simetich COD
Jessica Tschirren (2nd time recipient) COPH
Michelle Wooten COD

April

James Burt COM
Michael Dakin B&F
Taunja Gutti COM
Debi Kibbee COM
Sorin Luca, Ph.D. COP
Thomas O'Connor (2nd time recipient) CO
Gary Palmer ITS
Tina Sedersten MMI
James Taleska COM

March

Aleta Gaertner COPH
Coleen Johnson COM
Michelle Lopez COM
Deborah Merritt (2nd time recipient) COD
Joelle Miller CON
Jayme Nekuda, Ph.D. (2nd time recipient) B&F
Jason Nickla, J.D. VCR
Margaret Sieber COD
Sara Ward COM

February

Darwin Brown SAHP
Don Harms COM
Mike Hrncirik B&F
Linda Lemon (2nd time recipient) COM
Tengiz Mdzinarishvili, Ph.D. ERI
Tonya Moore-Paschall COM
Euemduan Osmera AA
Carla Pospisal (2nd time recipient) COM
Mark Smith MMI

January

Cheri Bott (2nd time recipient) MMI
Kathryn Hyde COM
Cara Mouw CON
Fran Neff (3rd time recipient) COPH
Joss Petersen COM
Erin Plouzek COP
Tova Safford (2nd time recipient) COM
Nathan Smith COM
David Wilson B&F